Archiwum z dnia: 12 sierpnia 2020

Osoby przyjęte do Liceum Ogólnokształcącego Nr I w roku szkolnym 2020/2021

Osoby przyjęte do klasy I Na profil mat-fiz w roku szkolnym 2020/2021

Lp.

Nazwisko

Imię

1.

Adamska Agnieszka

2.

Bednarek Mateusz

3.

Dovzhyk Nikita

4.

Florczak Julia

5.

Galaychuk Vitalii

6.

Gawlik Norbert

7.

Gąszczak Emilia

8.

Jędrysiak Jakub

9.

Kaczmarek Kornel

10.

Khvostyk Sofiia

11.

Kłodnicka Julia

12.

Kobiela Wojciech

13.

Nokiel Marceli

14.

Orkiszewska Oliwia

15.

Peter Zofia

16.

Pokora Franciszek

17.

Rataj Julia

18.

Stefański Mikołaj

19.

Tyc Bartłomiej

20.

Urbaniak Julia

21.

Widański Kacper

 

Osoby przyjęte do klasy I Nb profil mat-geo   w roku szkolnym 2020/2021 

Lp.

Nazwisko

Imię

1.

Antczak Mateusz

2.

Braun Hugo

3.

Brząkała Małgorzata

4.

Cierlak Julia

5.

Gattner Kacper

6.

Jańczak Izabella

7.

Jarząb Filip

8.

Kossek Zuzanna

9.

Kubik Roksana

10.

Kubot Piotr

11.

Lenart Marcelina

12.

Lubojańska Daria

13.

Maksim Marta

14.

Małolepszy Nikodem

15.

Michalak Daria

16.

Orszulak Adam

17.

Orszulak Urszula

18.

Rabiega Jakub

19.

Skiba Amelia

20.

Standziak Pola

21.

Tajnert Oskar

22.

Wróbel Sara

23.

Wróbel Wiktor

 

Osoby przyjęte do klasy I Nc profil biol-chem   w roku szkolnym 2020/2021

Lp.

Nazwisko

Imię

1.

Akulicz Alicja

2.

Berska Zofia

3.

Biegańska Patrycja

4.

Biernat Wiktoria

5.

Błasek Maksymilian

6.

Cichecka Magdalena

7.

Forysiak Nikodem

8.

Gajda Julia

9.

Gąszczak Paweł

10.

Hanas Jagoda

11.

Kawula Ireneusz

12.

Król Bianka

13.

Maciejewska Kaja

14.

Marciniak Kacper

15.

Mejza Zuzanna

16.

Mikołajczyk Mateusz

17.

Nowacki Jakub

18.

Papiór Amelia

19.

Postół Amelia

20.

Pregiel Monika

21.

Rabiega Patrycja

22.

Rogowska Nadia

23.

Serafin Kamil

24.

Sztuka Hanna

25.

Szymczak Julia

26.

Świtoń Joanna

27.

Winiecka Anna

28.

Wydmuch Wiktoria

29.

Żurek Lena

 

Osoby przyjęte do klasy I Nd profil hum w roku szkolnym 2020/2021

Lp.

Nazwisko

Imię

1.

Berska Otylia

2.

Chupryna Valeriia

3.

Drozdowska Julia

4.

Froń Patrycja

5.

Gania Katarzyna

6.

Hendrys Wiktoria

7.

Juszczak Amelia

8.

Juszczak Jagoda

9.

Kalis Alan

10.

Korczak Mateusz

11.

Kowalińska Julia

12.

Maciejewska Oliwia

13.

Nędza Antonina

14.

Poszwa Jessica

15.

Sikora Katarzyna

16.

Stryjak Weronika

17.

Szczepaniak Martyna

18.

Trzeciak Remigiusz

19.

Wajerowska Ewa

20.

Wiśniewska Aleksandra

21.

Wiśniowska Zuzanna

22.

Zimoch Emilia

23.

Znaj Zofia


 

 …