Archiwum z dnia: 2 lutego 2021

Średnie ocen i frekwencja poszczególnych klas

ŚREDNIE OCEN I FREKWENCJA POSZCZEGÓLNYCH KLAS  W I OKRESIE

ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Klasa

Średnia ocen

Frekwencja %

1Na

4,38

96,04

1Nb

4,47

95,13

1Nc

4,43

93,95

1Nd

3,97

94,55

2Na

4,53

92,66

2Nb

4,24

94,91

2Nc

4,25

92,07

2Nd

3,83

88,07

2a

4,53

93,41

2b

4,25

94,1

2c

4,77

93,94

2d

4,34

92,85

3a

4,3

86,94

3b

4,22

89,69

3c

4,54

90,96

3d

4,16

88,20

ŚREDNIE OCEN I FREKWENCJA POSZCZEGÓLNYCH KLAS  W I OKRESIE

ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Lp.

Średnia ocen

Frekwencja %

1.

2c

4,77

1Na

96,04

2.

3c

4,54

1Nb

95,13

3.

2Na

4,53

2Nb

94,91

4.

2a

4,53

1Nd

94,55

5.

1Nb

4,47

2b

94,1

6.

1Nc

4,43

1Nc

93,95

7.

1Na

4,38

2c

93,94

8.

2d

4,34

2a

93,41

9.

3a

4,3

2d

92,85

10.

2Nc

4,25

2Na

92,66

11.

2b

4,25

2Nc

92,07

12.

2Nb

4,24

3c

90,96

13.

3b

4,22

3b

89,69

14.

3d

4,16

3d

88,20

15.

1Nd

3,97

2Nd

88,07

16.

2Nd

3,83

3a

86,94

Najlepsi uczniowie klas pierwszych i drugich

Najlepsi uczniowie – klasy pierwsze i drugie, I okres 2020/2021

- średnia ocen 4,5 i powyżej, wzorowe lub bardzo dobre zachowanie

1Na

  1. Jakub Jędrysiak             5,21 wzorowe

  2. Kacper Widański          5,20 bardzo dobre

  3. Mikołaj Stefański          5,13 bardzo dobre

  4. Zofia Peter                     5,07 wzorowe

  5. Wojciech Kobiela          4,87 bardzo dobre

  6. Julia Kłodnicka              4,80 wzorowe

  7. Nikita Dovzhyk              4,71 bardzo dobre

  8. Marceli Nokiel               4,60 wzorowe

  9. Julia Rataj                      4,60 bardzo dobre

  10.  Bartłomiej Tyc              4,60 bardzo dobre

  11. Vitalii Galaychuk           4,50 bardzo dobre

  12.  Sofiia Khvostyk             4,50 wzorowe

1Nb

1. Oskar Tajnert                     5,40 wzorowe

2. Małgorzata Brząkała          5,27 wzorowe

3. Wiktor Wróbel                   5,07 wzorowe

4. Daria Lubojańska               5,00 bardzo dobre

5. Amelia Skiba                     4,93 wzorowe

6. Roksana Kubik                  4,87 bardzo dobre

7. Nikodem Małolepszy        4,73 bardzo dobre

8. Izabela Jańczak                  4,60 bardzo dobre

9. Julia Cierlak                       4,60 bardzo dobre

10. Kacper Gattner                 4,53  bardzo dobre

11. Marta Maksim                  4,53 bardzo dobre

12. Daria Michalak                 4,53 bardzo dobre

1Nc

  1. Magdalena Cichecka     5,53 wzorowe

  2. Kamil Serafin                5,47 wzorowe

  3. Zofia Berska                  5,33 wzorowe

  4. Paweł Gąszczak            5,07 wzorowe

  5. Nadia Rogowska           4,87 wzorowe

  6. Hanna Sztuka                4,87 wzorowe

  7. Bianka Król                  4,80 wzorowe

  8. Kaja Maciejewska        4,80 bardzo dobre

  9. Nikodem Forysiak        4,73 bardzo dobre

  10.  Julia Gajda                   4,67 bardzo dobre

  11.  Mateusz Mikołajczyk  4,67 bardzo dobre

  12.  Jakub Nowacki            4,60 bardzo dobre

1Nd

1. Katarzyna Sikora           4,80 bardzo dobre

2. Wiktoria Hendrys          4,60 wzorowe

3. Remigiusz Trzeciak       4,60 wzorowe

4. Zuzanna Wiśniowska    4,57 bardzo dobre