Byli dyrektorzy

DYREKCJA, GRONO PEDAGOGICZNE

Byli dyrektorzy LO Nr I w Kępnie

 

Poniżej przedstawiamy byłych dyrektorów Liceum Ogólnokształcącego /gimnazjum/ w Kępnie:

 

Błażej Groblicki – 20.01.1920 r. – jako kierownik, 01.04.1920 – 28.02.1931 – jako dyrektor

Henryk Moese – 01.03.1931 – 30.09.1933 r.

Adolf Poczosa – 01.10.1933 – 30.09.1950 r.

Kazimiera Górakowa – 01.10.1950 – 30.09.1951 r.

Władysław Orsztynowicz – 01.10.1951 – 30.09.1952 r.

Wacław Martiuk – 01.10.1952 – 30.09.1954 r.

Roman Szejnerman – 01.10.1954 – 30.09.1968 r.

Eugeniusz Kaczmarek – 01.09.1968 – 28.02.1973 r.

Stanisław Wróblewski – 01.09.1973 – 31.08.1975 r.

Eugeniusz Kaczmarek – 01.09.1975 – 31.08.1981 r.

Maria Sinecka – 01.09.1981 – 31.08.1984 r.

Alfred Wysocki – 01.09.1984 – 14.01.1985 r.

Ryszard Przybylski – 15.01.1985 – 14.08.1991 r.

Eugeniusz Janiszewski – 15.08.1991 r – 30.09.1991 r. – p.o.

Jan Sienkiewicz – 01.10.1991 – 31.08.1999 r.

Eugeniusz Janiszewski – 31.08.1999 – 31.10.1999 r. – p.o.

Krzysztof Wdowiak – 01.11.1999 – 31.08.2004 r.

Danuta Stefańska – 01.09.2004 – 30.09.2012 r.

Jolanta Waliszewska – 01.10.2012 – 31.10.2012 r. – p.o.

Danuta Stefańska – 01.11.2012 -