Strona główna » Aktualności, Aktualności sportowe » II Zimowe Manewry Kamikadze

II Zimowe Manewry Kamikadze

29 lutego 2020 roku odbyły się zimowe manewry „Kamikadze”. Baza rajdu zlokalizowana była w sali OSP w Łęce Mroczeńskiej. Zawodnicy startowali na trasach 8, 15 oraz 30 km. Podstawą sklasyfikowania zawodnika było znalezienie co najmniej 3 punktów kontrolnych i powrót na metę w regulaminowym limicie czasu. Za popełniane błędy na trasie zawodnikom naliczone zostały punkty karne. Dodatkowym utrudnieniem były umieszczone na trasie punkty stowarzyszone, za potwierdzenie których były także naliczane punkty karne oraz zadania dodatkowe do wykonania. Na trasie 8 km trzecie miejsce zajęły Anna Więcek i Wiktoria Gniłka (INa). Na dystansie 15 km drugie miejsce wywalczyły Aleksandra Polak (IIa) i Gabriela Mikoś (INc) w drużynie z p. Edytą Rybczyńską. W tych zawodach drużyna biegających na orientację dla uczczenia jubileuszu 100-lecia miała zaplanowane przebiegnięcie 100 km i zdobycie 100 punktów. Frekwencja naszych uczniów pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych dopisała. Razem 30 osób wraz z opiekunką pokonało ok. 570 km i zdobyło 220 punktów.