Strona główna » Bez kategorii » Koncert kolęd

Koncert kolęd

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas w roku, na który nastrajamy się już od początku grudnia. Nie przeszkadzają nawet towarzyszące temu okresowi zgiełk i niekończące się kolejki w sklepach. Święta to przede wszystkim spotkania z rodziną, wspólne śpiewanie kolęd, możliwość oderwania się od codziennych spraw…

Dlatego w auli naszej szkoły w piątek  21 grudnia 2018r. przy udziale pani dyrektor,  grona pedagogicznego oraz uczniów, odbył się koncert kolęd i pastorałek oraz współczesnych piosenek świątecznych w wykonaniu naszych uczniów: Natalii Namysł, Pauliny Gruszki, Dominiki Woźnica, Klaudii Góreckiej, Aleksandry Królikowskiej z kl. 1b; Sary Kasprzak, Ani Samolewskiej z kl. 1c; Darii Lisowskiej z kl. 1d; Dominiki Gruszki z kl. 2b; Vanessy Długowskiej, Julii Wiśniewskiej, Natalii Moś, Igi Tuz, Kingi Brylak z kl. 2c; Zuzanny Bonczol, Martyny Wrzalskiej z kl. 2d; Huberta Ceglarka z kl. 3a. Na koniec koncertu uczeń z kl. 1a zagrał kolędę  na naszym starym fortepianie. Zapleczem technicznym zajął się Emil Nowak. Dziękujemy wszystkim artystom za cudowny występ, a wszystkim uczestnikom za wspólne kolędowanie.

Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie ciepło, radość i szczęście. Życzymy świąt Bożego Narodzenia wypełnionych miłością, spokojem i odpoczynkiem. W nadchodzącym Nowym Roku pamiętajmy, że każdy dzień jest idealny na zmiany. I uwierzmy w końcu w składane nam życzenia.

ks. Michał Słociński