Strona główna » Bez kategorii » Sukces Mariusza Mikulskiego z klasy I A

Sukces Mariusza Mikulskiego z klasy I A

Mamy niebywałą przyjemność pogratulować Mariuszowi Mikulskiemu, uczniowi klasy I A – w 21 numerze dwutygodnika młodzieżowego „Cogito” z 7 listopada 2013 roku w rozdziale pt. „Czas na debiut” ukazało się jego zdjęcie!

Mariusz podzielił się z nami swoimi odczuciami na temat fotografowania:

„Fotografia jest w moim życiu jedną z tych rzeczy, które dają mi najwięcej radości. Samo doskonalenie się w technice robienia zdjęć jest dla mnie bardzo interesującym zajęciem. Gdy dochodzi do tego możliwość podejmowania wielu różnorodnych tematów w fotografii i realizowania swoich pomysłów, wtedy fotografowanie sprawia mi szczególnie wielką satysfakcję.

Publikacja zdjęć w gazecie już na początku mojej drogi jest dla mnie osobiście wielkim sukcesem. Pierwszy raz to marzenie spełniło się na początku tego roku na łamach gazety „Victor Gimnazjalista”. Teraz, gdy miało to miejsce w „Cogito”, jestem już nieco bardziej świadomym fotografem, choć wiem, że ciągle jest to tak naprawdę początek długiej drogi. Na pewno będę się w tej pasji doskonalić, wraz z, mam nadzieję, coraz lepszym sprzętem. W końcu, jeśli można spełniać swoje marzenia, trzeba z tego korzystać!”

Przyłączamy się do gratulacji redakcji czasopisma i życzymy młodemu fotografowi dalszych sukcesów!

Mariusz Mikulski, Paulina Pacyna