Strona główna » Aktualności » Sukcesy matematyczne naszych uczniów

Sukcesy matematyczne naszych uczniów

W tym roku szkolnym odbyły się dwa konkursy matematyczne. Przedstawiamy największe sukcesy naszych uczniów.

Konkurs Łowcy Talentów – JERSZ ALFIK MATEMATYCZNY 2019

  1. Maksymilian Musiała 1Na – 2 miejsce w województwie, 25 miejsce w kraju, Tytuł Laureata
  2. Aleksandra Skiba 2c – 5 miejsce w województwie, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
  3. Anna Więcek 1Na – 6 miejsce w województwie, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
  4. Kamil Kula 3a – 6 miejsce w województwie, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
  5. Katarzyna Ciurys 3a – 9 miejsce w województwie, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
  6. Dominik Hołoś 1a – 11 miejsce w województwie, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
  7. Tomasz Ciepliński 1Na – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
  8. Magdalena Walczak 1a – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
  9. Rozalia Zawada 1Na – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
  10. Łukasz Stodółka 1Na – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
  11. Oskar Pilarski 1Na – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
  12. Aleksandra Polak 2a – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
  13. Dawid Domagała 2a – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
  14. Roczniak Emil 3b – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

 

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES PLUS. MATEMATYKA PLUS 2019

  1. Maksymilian Musiała 1Na – Laureat I stopnia z wyróżnieniem 100% uzyskanych punktów
  2. Kamil Kula 3a – Laureat I stopnia z wyróżnieniem 100% uzyskanych punktów
  3. Michał Borwik 3a – Laureat I stopnia z wyróżnieniem 100% uzyskanych punktów
  4. Wiktoria Skrobańska 1a – Laureat II stopnia
  5. Mikołaj Kapica 1a – Laureat II stopnia
  6. Aleksandra Skiba 2c – Laureat III stopnia
  7. Anna Więcek 1Na – Laureat IV stopnia
  8. Rozalia Zawada 1Na – Laureat IV stopnia
  9. Aleksandra Polak 2a – Laureat IV stopnia
  10. Katarzyna Ciurys 3a – Laureat IV stopnia
  11. Dagmara Michalczyk 1a – Laureat V stopnia
  12. Małgorzata Taras 1a – Laureat V stopnia

Przed nami kolejne konkursy. 13 marca 2020 r. dwie pięcioosobowe drużyny z naszej szkoły będą rywalizowały w międzynarodowych zawodach matematycznych we Wrocławiu, 16 marca 2020 r. odbędzie się szkolny konkurs na rozwinięcie dziesiętne liczby , natomiast 19 marca 2020 r. Kangur Matematyczny. Życzymy powodzenia i kolejnych sukcesów.

Aldona Wdowiak

Lidia Kulik

Lidia Krzymińska