Strona główna » Aktualności » Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Drodzy uczniowie!

 

Dzień zakończenia roku szkolnego 2019/2020 jest kolejną szczególną datą w Waszym życiu. Dzisiaj kończycie pierwszy lub drugi rok swojej nauki w Liceum Ogólnokształcącym Nr I w Kępnie, po czasie trudnych zmagań z wymaganiami programowymi z różnych przedmiotów nauczanych w tej szkole. Cieszę się, że młodzież klas pierwszych, korzystając z doświadczenia, wiedzy i życzliwości nauczycieli wychowawców oraz otoczona opieką klas starszych weszła w życie szkolne bez większych problemów, odnosząc także wymierne sukcesy naukowe.

Mam nadzieję, że kończący się dzisiaj rok szkolny został przez wszystkich uczniów wykorzystany optymalnie, na miarę własnych możliwości i że nasi uczniowie są zadowoleni z uzyskanych efektów własnej pracy.

Wszyscy nauczyciele naszego Liceum przez cały rok szkolny starali się doskonalić warunki do rozwijania u uczniów uzdolnień i umiejętności intelektualnych, społecznych, artystycznych, sportowych, indywidualnego i zespołowego działania.

To właśnie Wy, drodzy uczniowie, organizowaliście imprezy szkolne, uczestniczyliście w uroczystościach szkolnych, braliście udział w otrzęsinach klas pierwszych i połowinkach klas drugich. Zaprezentowaliście swoje talenty aktorskie podczas Powiatowego Szkolnego Festiwalu Teatralnego, zorganizowanego przez naszą szkołę, wśród uczniów różnych szkół ponadpodstawowych. Dużą muzykalność przedstawiliście  na Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, organizowanym także przez nasze Liceum dla innych szkół ponadpodstawowych.

Braliście udział w pracach Samorządu Uczniowskiego i Rady Szkoły, mieliście możliwość uczestniczenia w wymianie młodzieży ze szkołą partnerską w Aurich, w Niemczech jako goście i w Kępnie jako gospodarze oraz  realizowaliście międzynarodowy program edukacyjny Erasmus+ w ramach Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji , który – niestety – po raz pierwszy od 24  lat nie został podsumowany w marcu tego roku na spotkaniu młodzieży w szkole partnerskiej w Vollen w Norwegii.

Uczniowie nasi, w ramach osobistego rozwoju, aktywnie uczestniczyli w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, w turniejach z różnych dyscyplin sportowych, odnosząc sukcesy w rywalizacji z innymi szkołami powiatu kępińskiego, województwa i Polski.

Pragnę wymienić w tym miejscu uczniów, których sukcesy zostały dodatkowo nagrodzone nagrodą Starosty Kępińskiego. Za osiągniętą średnią ocen minimum 5.0 i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie nagrodę Starosty Kępińskiego otrzymali uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich:

Nagrody Starosty

- za wyniki w nauce

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

1.

Aleksandra Polak

2a

5,88

wzorowe

2.

Martyna Rybczyńska

2a

5,88

wzorowe

3.

Natalia Karkowska

1c

5,75

wzorowe

4.

Weronika Sołtysik

1d

5,50

wzorowe

5.

Gabriela Mikoś

1Nc

5,47

wzorowe

6.

Wiktoria Skrobańska

1a

5,44

wzorowe

7.

Michał Borwik

3a

5,41

wzorowe

8.

Aleksandra Hodera

2a

5,38

wzorowe

9.

Dominik Janicki

1a

5,38

wzorowe

10.

Julia Kozica

3d

5,38

wzorowe

11.

Kaja Nikolas

1c

5,38

wzorowe

12.

Małgorzata Taras

1a

5,38

wzorowe

13.

Marta Korczak

1c

5,38

wzorowe

14.

Natalia Górecka

1b

5,38

wzorowe

15.

Wiktoria Musiała

1b

5,38

wzorowe

16.

Aleksandra Skiba

2c

5,33

wzorowe

17.

Paulina Gruszka

2b

5,33

wzorowe

18.

Zuzanna Ochocka

2c

5,33

wzorowe

19.

Zuzanna Słomiana

2c

5,33

wzorowe

20.

Dominik Hołoś

1a

5,31

wzorowe

21.

Julia Pawlak

1b

5,31

wzorowe

22.

Martyna Wrzalska

3d

5,31

wzorowe

23.

Natalia Parzonka

1c

5,31

wzorowe

24.

Julia Winiecka

3c

5,29

wzorowe

25.

Barbara Musiałek

1Nb

5,27

wzorowe

26.

Wiktoria Hes

1Nc

5,27

wzorowe

27.

Anna Czarnasiak

2a

5,25

bardzo dobre

28.

Magdalena Walczak

1a

5,25

wzorowe

29.

Monika  Śliwowska

2a

5,25

bardzo dobre

30.

Weronika Przewdzięk

1c

5,25

wzorowe

31.

Aleksandra Marciniak

2c

5,22

wzorowe

32.

Katarzyna Łazaj

2c

5,22

wzorowe

33.

Mateusz Bęś

2b

5,22

bardzo dobre

34.

Joanna Polak

1Na

5,20

wzorowe

35.

Julia Rybczyńska

1Nd

5,20

wzorowe

36.

Maksymilian Musiała

1Na

5,20

wzorowe

37.

Aleksandra Gugała

1c

5,19

wzorowe

38.

Dagmara Michalczyk

1a

5,19

bardzo dobre

39.

Kornelia Owczarska

1b

5,19

wzorowe

40.

Mikołaj Kapica

1a

5,19

bardzo dobre

41.

Monika Hołoś

1c

5,19

wzorowe

42.

Monika Sawicka

1c

5,19

wzorowe

43.

Szymon Białek

1c

5,19

wzorowe

44.

Aleksandra Dorywała

3a

5,18

wzorowe

45.

Agata Krzywiecka

2d

5,13

wzorowe

46.

Klaudia Waliszewska

1Na

5,13

wzorowe

47.

Łukasz Stodółka

1Na

5,13

wzorowe

48.

Marcin Szandała

1a

5,13

wzorowe

49.

Maria Lerka

1d

5,13

wzorowe

50.

Natalia Bator

1Nd

5,13

wzorowe

51.

Paulina Drapiewska

1Nd

5,13

wzorowe

52.

Tomasz Ciepliński

1Na

5,13

wzorowe

53.

Wiktoria Nowak

1a

5,13

wzorowe

54.

Marta Grzegorek

1a

5,12

bardzo dobre

55.

Aleksandra Gawińska

2c

5,11

wzorowe

56.

Weronika Rzepka

2b

5,11

wzorowe

57.

Daria Schudy

1Nc

5,07

wzorowe

58.

Nikola Golas

1Nc

5,07

wzorowe

59.

Patrycja Gibek

1Na

5,07

bardzo dobre

60.

Vira Mykhailenko

1c

5,07

wzorowe

61.

Aleksandra Hendrysiak

3a

5,06

wzorowe

62.

Hanna Gruszka

1c

5,06

wzorowe

63.

Julia Kosakiewicz

1a

5,06

bardzo dobre

64.

Julia Walczak

1a

5,06

bardzo dobre

65.

Kornelia Papiór

1a

5,06

wzorowe

66.

Paulina Gąszczak

3a

5,06

wzorowe

67.

Aleksandra Janasek

1Nc

5,00

bardzo dobre

68.

Amelia Gajewska

1c

5,00

wzorowe

69.

Dagmara Pelc

2a

5,00

wzorowe

70.

Hanna Kurzawa

1d

5,00

wzorowe

71.

Hubert Białek

1c

5,00

wzorowe

72.

Izabela Bzowa

1Nc

5,00

wzorowe

73.

Julian Hanas

1d

5,00

wzorowe

74.

Lidia Surgiel

1Na

5,00

wzorowe

75.

Łucja Makosch

1c

5,00

wzorowe

76.

Maria Mielcarek

1c

5,00

wzorowe

77.

Marta Gabas

2c

5,00

bardzo dobre

78.

Martyna Baranowska

1Nc

5,00

wzorowe

79.

Martyna Mrugała

2c

5,00

wzorowe

80.

Miłosz Kubik

1a

5,00

bardzo dobre

81.

Natalia Przewdzięk

1a

5,00

bardzo dobre

82.

Natalia Rabiega

3b

5,00

wzorowe

83.

Oliwia Adamska

1Nc

5,00

wzorowe

84.

Oliwia Górecka

1Nb

5,00

bardzo dobre

85.

Weronika Staszak

2c

5,00

wzorowe

86.

Wiktoria Dąbrowska

2d

5,00

wzorowe

87.

Wiktoria Gniłka

1Na

5,00

wzorowe

88.

Wiktoria Szyszka

1a

5,00

wzorowe

89.

Zofia Jokiel

1Nb

5,00

wzorowe

90.

Zuzanna Sikora

1Nb

5,00

wzorowe


- za osiągnięcia sportowe

  1. Zuzanna Bednarek (kl. 3c) – VII miejsce w Finale Krajowym Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej
  2. Aleksandra Domal (kl. 3c) – VII miejsce w Finale Krajowym Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej, II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
  3. Aleksandra Hołoś (kl. 3d) – VII miejsce w Finale Krajowym Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej, II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
  4. Karolina Trzeciak (kl. 3c) – VII miejsce w Finale Krajowym Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej
  5. Kinga Trzeciak (kl. 3c) – VII miejsce w Finale Krajowym Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej, II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Biegu Ulicznym, III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych, II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
  6. Marta Gabas (kl. 2c) – III miejsce w Finale Wojewódzkim XXI Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych, VII miejsce w Finale Krajowym XXI Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej, II miejsce w Zawodach Wojewódzkich XXI Licealiady w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
  7. Aleksandra Skiba (kl. 2c) – III miejsce w Finale Wojewódzkim XXI Licealiady w Drużynowych Szachach w klasyfikacji indywidualnej
  8. Katarzyna Łazaj (kl. 2c) – III miejsce w Finale Wojewódzkim XXI Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych, VII miejsce w Finale Krajowym XXI Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej, II miejsce w Zawodach Wojewódzkich XXI Licealiady w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
  9. Alicja Pietrzak (kl. Ib) – VII miejsce w Finale Krajowym Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej, II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Biegu Ulicznym, III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych, II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
  10. Natalia Sielska (kl. 2b) – II miejsce w Finale Wojewódzkim XXI Licealiady w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej, III miejsce w Finale Wojewódzkim XXI Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych
  11. Martyna Rybczyńska (kl. 2a) – VII miejsce w Finale Krajowym Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej, II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Biegu Ulicznym, III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych, II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
  12. Aleksandra Polak (kl. 2a) – VII miejsce w Finale Krajowym Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej, II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Biegu Ulicznym, III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych
  13. Sandra Młot (kl. 2a) – II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
  14. Agata Kubot (kl. 2a) – VII miejsce w Finale Krajowym Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej, II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Biegu Ulicznym, III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych, II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
  15. Natalia Karkowska (kl. 1c) – II miejsce w Finale Wojewódzkim XXI Licealiady w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
  16. Weronika Przewdzięk (kl. 1c) – VII miejsce w Finale Krajowym Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej, II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Biegu Ulicznym, III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych, II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
  17. Klaudia Waliszewska (kl. 1Na) – VII miejsce w Finale Krajowym Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej , II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
  18. Oliwia Kędzior (kl. 1Na) – VII miejsce w Finale Krajowym Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej , II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
  19. Gabriela Mikoś (kl. INc) – VII miejsce w Finale Krajowym Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej, II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Biegu Ulicznym, III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych, II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego XXI Licealiady w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

Wszystkim nauczycielom i uczniom Liceum gratuluję odniesionych sukcesów, godnego promowania naszej szkoły w środowisku oraz życzę wspaniałych, w pełni zasłużonych wakacji, spokojnego i słonecznego czasu letniej kanikuły, a w deszczowe dni zatęsknienia do rzeczywistości szkolnej, już w odnowionym  nowym towarzystwie klas pierwszych.

A jednemu uczniowi, któremu zabrakło wytrwałości i motywacji w nauce, a może odrobiny szczęścia, życzę większego zapału i zdania w ostatnim tygodniu sierpnia egzaminu poprawkowego, a także głębokich przemyśleń nad niepowodzeniem, abyśmy mogli wszyscy wspólnie rozpocząć kolejny rok szkolny.

Pragnę w tym miejscu podziękować również władzom Powiatu Kępińskiego, Radzie Rodziców i Radzie Szkoły za wszelkie działania i porady, wsparcie w organizowaniu i współfinansowaniu tych i to nie wszystkich wymienionych działań szkoły, które określają kierunki pracy Liceum dla rozwoju naszej wspaniałej młodzieży.

Informuję również, że Martyna Rybczyńska, uczennica klasy IIa została wytypowana  przez Radę Szkoły do stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2020/2021, za uzyskanie ze wszystkich uczniów klas pierwszych i drugich trzyletniego liceum najwyższej średniej ocen w szkole 5,88 i wzorowego zachowania , a Gabriela Mikoś, uczennica INc, została wytypowana  przez Radę Szkoły do stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2020/2021, za uzyskanie ze wszystkich uczniów klas pierwszych czteroletniego liceum najwyższej średniej ocen w szkole 5,47 i wzorowego zachowania.

 Stypendium Starosty Kępińskiego otrzymują następujący uczniowie naszego liceum: Aleksandra Polak 2a, Aleksandra Skiba 2c, Marta Gabas 2c, Weronika Przewdzięk 1c oraz Dominik Janicki 1a.

Świadectwa z wyróżnieniem w tym roku szkolnym otrzymuje 133 uczniów (średnia ocen minimum 4,75 i wzorowa lub bardzo dobra ocena zachowania).

Nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców, otrzymują ci uczniowie, którzy najwytrwalej pracowali przez cały rok i osiągnęli najwyższe wyniki w nauce w naszej szkole (minimum 4,50 i co najmniej bardzo dobra ocena zachowania) i jest ich 170. Nagrodzonych książkami zostaje również 39 uczniów za godne reprezentowanie naszej szkoły w sporcie. Są to:

1a

  1. Wiktoria Skrobańska 5,44 wzorowe
  2. Dominik Janicki 5,38 wzorowe
  3. Małgorzata Taras 5,38 wzorowe
  4. Dominik Hołoś 5,31 wzorowe
  5. Magdalena Walczak 5,25 wzorowe
  6. Mikołaj Kapica 5,19 bardzo dobre
  7. Dagmara Michalczyk 5,19 bardzo dobre
  8. Marcin Szandała 5,13 wzorowe
  9. Marta Grzegorek 5,12 bardzo dobre
  10. Julia Kosakiewicz 5,06 bardzo dobre
  11. Kornelia Papiór 5,06 wzorowe
  12. Julia Walczak 5,06 bardzo dobre
  13. Miłosz Kubik  5,00 bardzo dobre
  14.  Natalia Przewdzięk 5,00 bardzo dobre
  15. Wiktoria Szyszka 5,00 wzorowe
  16. Kamila Wrzyszcz 4,88 bardzo dobre
  17. Miłosz Markowski 4,81 bardzo dobre
  18. Milena Rosielewska 4,81 wzorowe
  19. Wiktoria Nowak 5,13 wzorowe
  20. Przemysław Gąszczak 4,50 bardzo dobre

SPORT

  1. Dominik Janicki
  2. Marcin Szandała
  3. Miłosz Markowski

1b

  1. Natalia Górecka 5,38 wzorowe
  2. Wiktoria Musiała 5,38 wzorowe
  3. Julia Pawlak 5,31 wzorowe
  4. Kornelia Owczarska 5,19 wzorowe
  5. Martyna Kardaś 4,67 bardzo dobre
  6. Anna Hojeńska 4,50 bardzo dobre

SPORT

  1. Alicja Pietrzak
  2. Anna Hojeńska
  3. Patryk Antczak
  4. Maksymilian Kopacki

1c

  1. Natalia Karkowska 5,75 wzorowe
  2. Marta Korczak 5,38 wzorowe
  3. Kaja Nikolas 5,38 wzorowe
  4. Natalia Parzonka 5,31 wzorowe
  5. Weronika Przewdzięk 5,25 wzorowe
  6. Szymon Białek 5,19 wzorowe
  7. Aleksandra Gugała 5,19 wzorowe
  8. Monika Hołoś 5,19 wzorowe
  9. Monika Sawicka 5,19 wzorowe
  10. Vira Mykhailenko 5,07 wzorowe
  11. Hanna Gruszka 5,06 wzorowe
  12. Hubert Białek 5,00 wzorowe
  13. Amelia Gajewska 5,00 wzorowe
  14. Łucja Makosch 5,00 wzorowe
  15. Maria Mielcarek 5,00 wzorowe
  16. Wiktoria Jończak 4,94 wzorowe
  17. Anna Kulczycka 4,94 wzorowe
  18. Andżelika Zimoch 4,94 wzorowe
  19. Monika Burkacka 4,88 wzorowe
  20. Iza Mularczyk 4,88 wzorowe
  21. Miłosz Żurawa 4,81 wzorowe
  22. Julia Kaczmarek 4,75 wzorowe
  23. Daria Dinant 4,69 wzorowe
  24. Apolonia Wiatrak 4,67 bardzo dobre
  25. Julia Marynowska 4,63 bardzo dobre
  26. Zofia Karolak 4,56 bardzo dobre

SPORT

  1. Weronika Przewdzięk
  2. Natalia Karkowska

1d

  1. Weronika Sołtysik 5,5 wzorowe
  2. Maria Lerka 5,13 wzorowe
  3. Julian Hanas 5,00 wzorowe
  4. Hanna Kurzawa 5,00 wzorowe
  5. Dominik Dąbrowski 4,94 wzorowe
  6. Marcin Krzywański 4,81 wzorowe
  7. Dominika Sroka 4,75 wzorowe
  8. Roksana Rachel 4,63 bardzo dobre
  9. Daria Talarek 4,56 bardzo dobre
  10. Wiktoria Musiała 4,56 bardzo dobre
  11. Michał Ćwiek 4,53 bardzo dobre
  12. Maciej Stodółka 4,5 bardzo dobre
  13. Maja Krzewińska 4,5 bardzo dobre

SPORT

  1. Julian Hanas
  2. Daria Talarek

1Na

  1. Maksymilian Musiała 5,20 wzorowe
  2. Joanna Polak 5,20 wzorowe
  3. Tomasz Ciepliński 5,13 wzorowe
  4. Łukasz Stodółka 5,13 wzorowe
  5. Klaudia Waliszewska 5,13 wzorowe
  6. Patrycja Gibek 5,07 bardzo dobre
  7. Wiktoria Gniłka 5,00 wzorowe
  8. Lidia Surgiel 5,00 wzorowe
  9.  Dominika Lemanik 4,93 bardzo dobre
  10. Magdalena Skiba 4,93 wzorowe
  11. Klaudia Kowalek 4,87 bardzo dobre
  12. Julia Stopka 4,87 bardzo dobre
  13. Adam Blabuś 4,80 wzorowe
  14. Izabela Nalepa 4,80 bardzo dobre
  15. Rozalia Zawadzka 4,80 wzorowe
  16.  Anna Więcek 4,73 wzorowe
  17. Oliwia Kędzia 4,67 wzorowe
  18. Natalia Pawlik 4,67 wzorowe

SPORT

  1. Klaudia Waliszewska
  2. Oliwia Kędzior
  3. Klaudia Kowalek
  4. Magdalena Skiba
  5. Joanna Polak
  6. Tomasz Ciepliński
  7. Łukasz Stodółka
  8. Maksymilian Musiała

1Nb

  1. Barbara Musiałek 5,27 wzorowe
  2. Zofia Jokiel 5,00 wzorowe
  3. Zuzanna Sikora 5,00 wzorowe
  4. Oliwia Górecka 5,00 bardzo dobre
  5. Izabela Dąbrowska 4,80 bardzo dobre
  6. Aleksandra Liczek 4,80 wzorowe
  7. Stanisław Napierała 4,80 wzorowe
  8. Natalia Kosik 4,80 bardzo dobre
  9. Michał Froń 4,67 bardzo dobre
  10. Kornelia Jeziorna 4,67 wzorowe
  11. Daria Mega 4,60 wzorowe

SPORT

  1. Piotr Jarych
  2. Eryk Ziomko
  3. Jakub Gliński

1Nc

  1. Gabriela Mikoś 5,47 wzorowe
  2. Wiktoria Hes 5,27 wzorowe
  3. Nikola Golas 5,07 wzorowe
  4. Daria Schudy 5,07 wzorowe
  5. Aleksandra Janasek 5,00 bardzo dobre
  6. Izabela Bzowa 5,00 wzorowe
  7. Martyna Baranowska 5,00 wzorowe
  8. Oliwia Adamska 5,00 wzorowe
  9. Dagmara Michlik 4,93 wzorowe
  10. Hanna Brząkała 4,87 bardzo dobre
  11. Aleksandra Matyszczak 4,80 bardzo dobre
  12. Patrycja Meler 4,67 bardzo dobre
  13. Natalia Sowa 4,60 wzorowe
  14. Dawid Kałużny 4,53 wzorowe

SPORT

  1. Gabriela Mikoś

1Nd

  1. Julia Rybczyńska 5,20 wzorowe
  2. Natalia Bator 5,13 wzorowe
  3. Paulina Drapiewska 5,13 wzorowe
  4. Julia Raczyńska 4,80 wzorowe

2A

  1. Martyna Rybczyńska 5,88 wzorowe
  2. Aleksandra Polak 5,88 wzorowe
  3. Aleksandra Hodera 5,38 wzorowe
  4. Dagmara Pelc 5,00 wzorowe
  5. Martyna Jerczyńska 4,88 wzorowe
  6. Arkadiusz Cebula 4,75 wzorowe
  7. Anna Czarnasiak 5,25 bardzo dobre
  8. Monika Śliwowska 5.25 bardzo dobre
  9. Wiktoria Adamek 4.88 bardzo dobre
  10. Krystian Krzak 4.88 bardzo dobre
  11. Sandra Młot 4,88 bardzo dobre
  12. Kacper Myśliwiec 4,88 bardzo dobre
  13. Agnieszka Poskuła 4,63 bardzo dobre
  14. Kinga Borusiewicz 4,5 bardzo dobre
  15. Jakub Klimczak 4,5 bardzo dobre
  16. Weronika Wróbel 4,5 bardzo dobre

SPORT

  1. Martyna Rybczyńska
  2. Aleksandra Polak
  3. Agata Kubot
  4. Sandra Młot
  5. Krystian Krzak
  6. Filip Przebierała

2b

  1. Paulina Gruszka 5,33 wzorowe
  2. Mateusz Bęś 5,22 bardzo dobre
  3. Weronika Rzepka 5,11 wzorowe
  4. Natalia Burzała 4,89 wzorowe
  5. Marta Dąbrowska 4,89 bardzo dobre
  6. Klaudia Górecka 4,89 wzorowe
  7. Natalia Namysł 4,89 wzorowe
  8. Julia Jarząb 4,78  wzorowe
  9. Aleksandra Królikowska 4,78  bardzo dobre
  10. Natalia Sielska 4,78 wzorowe
  11. Natalia Szczerbuk 4,78 wzorowe
  12. Karol Władek 4,78 wzorowe
  13. Izabela Raszewska 4,50 wzorowe

SPORT

  1. Bruno Nowak
  2. Natalia Sielska
  3. Patryk Ociepa
  4. Karol Władek
  5. Maciej Michalski

2c

  1. Zuzanna Ochocka 5,33 wzorowe
  2. Aleksandra Skiba 5,33 wzorowe
  3. Zuzanna Słomiana 5,33 wzorowe
  4. Katarzyna Łazaj 5,22 wzorowe
  5. Aleksandra Marciniak 5,22 wzorowe
  6. Aleksandra Gawińska 5,11 wzorowe
  7. Marta Gabas 5,00 bardzo dobre
  8. Martyna Mrugała 5,00 wzorowe
  9. Weronika Staszak 5,00 bardzo dobre
  10. Sandra Owczarek 4,89 wzorowe
  11. Agata Fajga 4,78 wzorowe
  12. Zuzanna Gogół 4,78 wzorowe
  13. Marta Gugała 4,78 wzorowe
  14. Roksana Kupczak 4,78 bardzo dobre
  15. Agata Świsulska 4,67 wzorowe
  16. Zuzanna Wróbel 4,67 bardzo dobre
  17. Klaudia Kowalczyk 4,63 bardzo dobre
  18. Katarzyna Fras 4,56 bardzo dobre

SPORT

  1. Marta Gabas
  2. Katarzyna Łazaj
  3. Katarzyna Fras
  4. Aleksandra Skiba

2d

  1. Agata Krzywiecka 5,13 wzorowe
  2. Wiktoria Dąbrowska 5,00 wzorowe
  3. Dorota Kulczycka 4,88 wzorowe
  4. Magdalena Kwiecień 4,88 wzorowe
  5. Zuzanna Rozdolska 4,88 bardzo dobre
  6. Julia Ptak 4,63 wzorowe
  7. Aleksandra Sikora 4,63 bardzo dobre
  8. Marcin Jakubczak 4,50 bardzo dobre
  9. Daria Lisowska 4,50 bardzo dobre
  10. Klaudia Nawrot 4,50 bardzo dobre
  11. Anna Poziemba 4,50 bardzo dobre

SPORT

  1. Marcin Jakubczak

Życzę wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Nr I

im. majora Henryka Sucharskiego w Kępnie

Danuta Stefańska