Strona główna » Bez kategorii » W auli wręczono Nagrody Starosty Kępińskiego 2019

W auli wręczono Nagrody Starosty Kępińskiego 2019

17 czerwca 2019r. w auli naszego liceum odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Starosty Kępińskiego 2019 uczniom szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Kępińskiego. Za wyróżniające wyniki w nauce (średnia ocen minimum 5,0 oraz wzorowa lub bardzo dobra ocena zachowania) w roku szkolnym 2018/2019 nagrodę z rąk Starosty Kępińskiego – p. Roberta Kieruzala – odebrało 47 naszych uczniów: Aleksandra Polak, Martyna Rybczyńska, Zuzanna Słomiana, Martyna Wrzalska, Aleksandra Skiba, Marta Gabas, Michał Borwik, Aleksandra Hodera, Dagmara Pelc, Katarzyna Łazaj, Weronika Rzepka,Maja Stawicka, Hubert Ceglarek, Klaudia Kowalczyk, Anna Czarnasiak, Aleksandra Gawińska,Ewelina Dąbrowska, Mateusz Bęś, Wiktoria Dąbrowska, Marta Gugała, Aleksandra Marciniak, Jakub Hącia, Martyna Jerczyńska, Julia Kozica, Sandra Młot, Weronika Staszak, Aleksandra Idasiak, Agnieszka Kłobus, Roksana Kupczak, Martyna Mrugała, Zuzanna Ochocka, Monika Śliwowska, Weronika Wróbel, Maria Żbik, Eliza Blabuś, Paulina Gąszczak, Dominika Gruszka, Paulina Gruszka, Mikołaj Jabłczyński, Aleksander Kosik, Aleksandra Królikowska, Natalia Namysł, Klaudia Nawrot, Weronika Sikora, Maciej Standziak, Wiktoria Szubert, Bartosz Wąsik.

 Za osiągnięcia w zawodach sportowych Nagrodą Starosty wyróżnieni zostali:

Mikołaj Macioszczyk IIIa

Karol Przewdzięk IIIb

Bruno Nowak Ib

- I miejsce w kategorii zespołowej chłopców w XLII Finale Wojewódzkim Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze”

opiekun: Edyta Rybczyńska

Mikołaj Macioszczyk IIIa

- I miejsce w kategorii indywidualnej chłopców w XLII Finale Wojewódzkim Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze”

opiekun: Edyta Rybczyńska

Kinga Trzeciak IIc

Aleksandra Hołoś IId

Martyna Rybczyńska Ia

- II miejsce w kategorii zespołowej dziewcząt w XLII Finale Wojewódzkim Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze”

opiekun: Edyta Rybczyńska

Aleksandra Hołoś

- I miejsce w kategorii indywidualnej dziewcząt w XLII Finale Wojewódzkim Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze”

opiekun: Edyta Rybczyńska

Karol Przewdzięk IIIb

Bruno Nowak Ib

Patryk Ociepa Ib

Karol Władek Ib

- I miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Drużynowych Biegach na Orientację
w klasyfikacji drużynowej w kategorii chłopców

opiekun: Edyta Rybczyńska

Karol Przewdzięk IIIb

- I miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Drużynowych Biegach na Orientację
w klasyfikacji indywidualnej w kategorii chłopców

opiekun: Edyta Rybczyńska

Bruno Nowak Ib

- II miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Drużynowych Biegach na Orientację
w klasyfikacji indywidualnej w kategorii chłopców

opiekun: Edyta Rybczyńska

Kinga Trzeciak IIc

Martyna Rybczyńska Ia

Aleksandra Królikowska Ib

Natalia Sielska Ib

- II miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Drużynowych Biegach na Orientację
w klasyfikacji drużynowej w kategorii dziewcząt

opiekun: Edyta Rybczyńska

Kinga Trzeciak IIc

- III miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Drużynowych Biegach na Orientację
w klasyfikacji indywidualnej w kategorii dziewcząt

opiekun: Edyta Rybczyńska

Ewelina Dąbrowska IIIc

Karolina Krzywiecka IIIc

Matylda Polańska-Lewandowska IIIc

Bogumiła Pruchnicka IIIc

Vanessa Długowska IIc

- I miejsce w Etapie Centralnym XXVII Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża

opiekun: Edyta Rybczyńska

 

Matylda Polańska-Lewandowska IIIc

Joanna Jóźwiak IIId

Kinga Trzeciak IIc

Aleksandra Hołoś IId

Martyna Rybczyńska Ia

Aleksandra Polak Ia

Natalia Sielska Ib

Aleksandra Królikowska Ib

Wiktoria Szubert Ic

Marta Gabas Ic

- III miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych
w klasyfikacji drużynowej w kategorii dziewcząt

opiekun: Edyta Rybczyńska

Bogumiła Pruchnicka IIIc

Joanna Jóźwiak IIId

Aleksandra Hołoś IId

Karolina Trzeciak IIc

Kinga Trzeciak  IIc

Aleksandra Domal IIc

Zuzanna Bednarek IIc

Agata Kubot Ia

Martyna Rybczyńska Ia

Aleksandra Polak 1a

Sandra Młot Ia

Natalia Sielska Ib

Aleksandra Królikowska Ib

Marta Gabas Ic

Wiktoria Szubert Ic

Katarzyna Łazaj Ic

- I miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

w klasyfikacji drużynowej dziewcząt

opiekun: Edyta Rybczyńska