Strona główna » Bez kategorii » Wycieczka klasy IIId

Wycieczka klasy IIId

12.09.2018r. uczniowie klasy IIId wraz z opiekunkami p. Karoliną Szczepańską oraz p. Iwoną Latańską udali się na wycieczkę do Wrocławia. Celem wycieczki było poznanie ofert uczelni wyższych, zasad rekrutacji na te uczelnie oraz udział w wykładach dotyczących matury 2019, które odbywały się podczas corocznej edycji Salonu Maturzystów. Wszyscy uczestnicy wycieczki pozytywnie ocenili wyjazd. Oto niektóre komentarze uczniów po powrocie z wycieczki:

Bardzo mi się podobało, dowiedziałam się wiele przydatnych rzeczy, z których na pewno skorzystam w przyszłości.” (Julia F.)

„Wyjazd był bardzo cennym doświadczeniem. Umożliwił poznanie oferty uczelni we Wrocławiu i nie tylko. Bardzo cennym doświadczeniem był również wykład na temat matury z języka polskiego.” (Dawid R.)

„Dzięki tej wycieczce wiem, na co muszę zwrócić uwagę podczas powtórek do matury z biologii. Ten wykład na pewno pozostanie w mojej pamięci.” (Magda K.)

„Wycieczkę uważam za udaną. Dowiedziałam się wielu przydatnych informacji. (…)Miałam okazję rozmawiać ze studentką kierunku, na który marzę iść, co jeszcze bardziej utwierdziło mnie w wyborze kierunku, jak i uczelni. Wykład z chemii również był ciekawy. Po wycieczce jestem pozytywnie nastawiona do egzaminu dojrzałości.”  (Alicja Ch.)

„Podobał mi się wykład oraz atmosfera. Warto było przyjechać i zapoznać się z ofertami różnych uczelni. Było super.” (Oliwia D.)

Karolina Szczepańska