Wydarzenia konkursy szkolne

Wydarzenia szkolne i finały konkursów szkolnych

w roku szk. 2017/2018

 

Dyskoteka dla klas I – szych z „Otrzęsinami”

21.09.2017

RSU mgr L. Krzymińska

mgr L. Kulik

Wych. kl. I – szych

Szkolny Turniej Piłki Nożnej

09.2017

mgr E. Rybczyńska
Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych

09.2017

mgr E.Rybczyńska

mgr D. Lemanik

Przyjęcie młodzieży z Gimnazjum Aurich – RFN

20.09.-29.09.2017

mgr D. Stefańskamgr M. Kopacka
Szkolenie przeciwpożarowe,(próbna ewakuacja szkoły)

10.2017

(określi dyrektor)

mgr G. Kwiatek
Dzień Edukacji NarodowejPrezentacja dorobku artystycznego

13.10.2017

 

mgr B. Kaźmierczak
Spotkanie robocze koordynatorów Erasmus + w Vollen (Norwegia)

15.10.-20.10.2017

mgr M. Frońmgr D. Stefańska
Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt

10.2017

mgr M.Falszewska
Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców

10.2017

mgr D. Lemanik
Mistrzostwa Szkoły w Biegach na Orientację

10.2017

05.2018

mgr E. Rybczyńska
Konkurs Przyrodniczy Eko-Planeta

10.2017

mgr M. Piasta
Lekcje z ZUS Projekt: ABC BANKowości, Konsument na rynku

11.2017

12.2017

04.2018

mgr B. Maruszka-Bednarek
Zabawa Andrzejkowa

30.11.2017

RSUmgr L. Kulik
Szkolny konkurs Twórczości własnej młodzieży

11.2017

mgr K. Zalesińska

mgr P.Pacyna-Dawid

Wymiana młodzieży:- Przyjęcie młodzieży z Gimnazjum Aurich- wyjazd do Aurich

 

20 – 29.09.2017

 

22.11.-01.12.2017

mgr M.Kopacka

mgr D.Stefańska

Konkursy Matematyczne:Alfik Matematyczny,Test Matematyka Plus

11.2017

mgr A. Wdowiak

mgr L. Krzymińska

mgr L. Kulik

Finał Konkursu Ortograficznego

12.2017

mgr M. Froń
Szkolny Dzień Teatru

5.12.2017

mgr B. Kaźmierczak
Powiatowy Dzień Teatru

12.12.2017

mgr B. Kaźmierczak
Konkurs piosenki obcojęzycznej(etap szkolny)

22.12.2017

mgr M. Kopacka

mgr I. Maciejewska

Mistrzostwa Szkoły w Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

20.12.2017

mgr E. Rybczyńska
Konkurs z języka niemieckiego dla klas pierwszych „Ich kenne jedes Wort”

12.2017

mgr K. Szczepańska
Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych

12.2017/

01.2018

mgr E. Moska

mgr I. Latańska

Olipmiada EkologicznaTest Biologia Plus

01.2018

03.2018

mgr M.Piasta
Studniówka

27.01.2018

Rada Rodziców i wychowawcy klas III
Połowinki  kl. II

02.02.2018

Rada Rodziców

Wychowawcy klas II

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

06.02.2018

mgr M. Kopacka

mgr I. Maciejewska

Konkurs ChemicznyOlimpiada MedycznaAlchemik

02.2018

03.2018

03.2018

mgr B. Maruszka-Bednarek
Mistrzostwa szkoły dziewcząt i chłopców „Sprawni jak żołnierze”

28.02.2018

mgr E. Rybczyńska
Finał Konkursu Recytatorskiego

03.2018

mgr B. Kaźmierczak

mgr P.Pacyna-Dawid

mgr K. Zalesińska

mgr W.Gałecka

 

Finał KonkursuOMNIBUS

03.2018

mgr L. Kulik –konkurs naukowy
Mistrzostwa Szkoły w Siatkówce Chłopców, Koszykówce Chłopców

03.2018

mgr D. Lemanik
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Koszykowej Dziewcząt

02.2018-

04.2018

mgr M. Falszewska
Mistrzostwa Szkoły w Siatkówce Dziewcząt

02.2018-

04.2018

mgr M. Falszewska
„Drzwi otwarte”

03.03.2018

mgr L. Kulik

mgr B. Kaźmierczak

Kangur Matematyczny

03.2018

mgr A. Wdowiak

mgr L. Krzymińska

mgr L. Kulik

Konkurs prozy, poezji obcojęzycznej

03.2018

mgr M. Kopacka

mgr I. Maciejewska

Konferencja Erasmus Plus w Pribramie (Czechy)

17.03.-24.03.2018

mgr M. Froń

mgr D. Stefańska

Konkurs Piosenki Polskiej

28.03.2018

mgr L. Kulik
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej Chłopców

05.2018

mgr M. Falszewska
Przyjęcie młodzieży z Gimnazjum Aurich – RFN

05./06.2018

mgr D. Stefańska

mgr M. Kopacka

Konkurs Czytelniczy

06.2018

mgr P. Pacyna-Dawid
Dzień Europejski

06.2018

Nauczyciele języków obcych
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej Dziewcząt

06.2018

mgr M. Falszewska
Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Ziemnym Dziewcząt

06.2018

mgr M. Falszewska
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Ziemnym Chłopców

06.2018

mgr D. Lemanik