Wydarzenia konkursy szkolne

Wydarzenia szkolne i finały konkursów szkolnych

w roku szk. 2016/2017

1 Dyskoteka dla klas I – szychz „Otrzęsinami”

22.09.2016

RSUmgr L. Krzymińskamgr L. Kulik

Wych. kl. I – szych

2 Konkurs Sienkiewiczowski

09.2016

mgr B. Kaźmierczak
3 Szkolny Turniej Piłki Nożnej

09.2016

mgr E. Rybczyńska
4 Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych

09.2016

mgr E.Rybczyńska mgr D. Lemanik
5 Przyjęcie młodzieży z Gimnazjum Aurich – RFN

14.09.-23.09.2016

mgr D. Stefańska mgr M. Kopacka
6 Szkolenie przeciwpożarowe,(próbna ewakuacja szkoły)

10.2016

(określi dyrektor)

mgr E. Rybczyńska mgr G. Kwiatek
7 Dzień Edukacji NarodowejPrezentacja dorobku artystycznego

14.10.2016

 

mgr B. Kaźmierczak
8 Spotkanie robocze koordynatorów Erasmus + w Carcare (Włochy)

16.10.-21.10.2016

mgr M. Froń mgr D. Stefańska
9 Konkurs Przyrodniczy Archimedes

10.2016

mgr M. Piasta
10 Konkurs Językowy Archimedes

10.2016

mgr J. Pietrzak
11 Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt

10.2016

mgr M.Falszewska
12 Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców

10.2016

mgr D. Lemanik
13 Mistrzostwa Szkoły w Biegach na Orientację

09.2016

05.2017

mgr E. Rybczyńska
14 Projekt: ABC BANKowości, Konsument na rynku

10.2016

04.2016

mgr B. Maruszka-Bednarek
15 Zabawa Andrzejkowa

24.11.2016

RSU mgr L. Kulik
16 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego – eliminacje szkolne

11.2016

mgr B. Kaźmierczak
17 Szkolny konkurs Twórczości własnej młodzieży

11.2016

mgr K. Zalesińska mgr P.Pacyna-Dawid
18 Mistrzostwa Szkoły w Szachach

11.2016

mgr D. Lemanik
19 Olimpiada Języka Niemieckiego

11.2016

mgr M. Kopacka mgr I. Latańskamgr K. Szczepańska
20 Olimpiada Języka Angielskiego

11.2016

mgr J. Pietrzak
21 Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

11.2016

mgr R. Jany
22 Konkursy Matematyczne:Alfik Matematyczny,Test Matematyka Plus

11.2016

mgr A. Wdowiakmgr L. Krzymińskamgr L. Kulik
23 Szkolny Dzień Teatru

12.2016

mgr B. Kaźmierczak
24 Konkurs piosenki obcojęzycznej(etap szkolny)

22.12.2016

mgr M. Kopacka mgr I. Maciejewska
25 Konkurs Chemiczny

12.2016

mgr B. Maruszka-Bednarek
26 Konkurs z języka niemieckiego dla klas pierwszych „Ich kenne jedes Wort”

12.2016

mgr K. Szczepańska
27 Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych

03/04.2017

mgr E. Moska mgr I. Latańska
28 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

01.2017

mgr M. Piasta
29 Konkurs leksykalny z języka angielskiego

01.2017

mgr E. Moska
30 Studniówka

07.01.2017

Rada Rodziców i wychowawcy klas III
31 Wymiana młodzieży –wyjazd do Aurich

12.01.-20.01.2017

mgr M.Kopacka mgr D.Stefańska
32 Połowinki  kl. II

17.02.2017

Rada Rodziców Wychowawcy klas II
33 Konkurs piosenki obcojęzycznej

21.02.2017

mgr M. Kopacka mgr I. Maciejewska
34 Finał Konkursu Recytatorskiego

02.2017

mgr B. Kaźmierczak mgr P.Pacyna-Dawidmgr K. Zalesińska

mgr W.Gałecka

35 Finał KonkursuOrtograficznego

02.2017

mgr M. Froń
36 Finał KonkursuOMNIBUS 

02.2017

mgr L. Kulik –konkurs naukowyRSU – D.Kieszkowska
37 Mistrzostwa Szkoły w Siatkówce Chłopców, Koszykówce Chłopców

02.2017

mgr D. Lemanik
38 Mistrzostwa Szkoły w Piłce Koszykowej Dziewcząt

02.2017-

03.2017

mgr M. Falszewska
39 Mistrzostwa Szkoły w Siatkówce Dziewcząt

02.2017-

04.2017

mgr M. Falszewska
40 „Drzwi otwarte” 

25.02.2017

mgr L. Kulikmgr B. Kaźmierczak
41 Konkurs Języka Angielskiego Fox pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej UJ

03.2017

 

mgr E. Moska
42 Konkurs „Pokaż nam język”

03.2017

 

mgr J. Pietrzak
43 Kangur Matematyczny

03.2017

mgr A. Wdowiakmgr L. Krzymińskamgr L. Kulik
44 Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie

03.2017

mgr D. Lemanik
45 Powiatowy Dzień Teatru

03.2017

mgr B. Kaźmierczak
46 Konkurs prozy, poezji obcojęzycznej

03.2017

mgr M. Kopacka mgr I. Maciejewska
47 Konkurs Eko Planeta

03.2017

mgr M. Piasta
48 Olimpiada Medyczna

03.2017

mgr B. Maruszka-Bednarek
49 Rekolekcje szkolne

03.2017

ks. mgr R. Kowalczyk ks. mgr A. Kmieciak
50 Konferencja Erasmus Plus w Kępnie (Polska)

17.03.-24.03.2017

mgr M. Froń mgr D. Stefańska
51 Czuwanie Maturzystów w Częstochowie

03/04.2017

ks. mgr R. Kowalczyk ks. mgr A. Kmieciak
52 Konkurs Piosenki Polskiej

12.04.2017

mgr L. Kulik
53 Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej Chłopców

05.2017

mgr M. Falszewska
54 Przyjęcie młodzieży z Gimnazjum Aurich – RFN

05./06.2017

mgr D. Stefańska mgr M. Kopacka
55 Konkurs Czytelniczy

06.2017

mgr P. Pacyna-Dawid
56 Dzień Europejski

06.2017

Nauczyciele języków obcych
57 Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej Dziewcząt

06.2017

mgr M. Falszewska
58 Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Ziemnym Dziewcząt

06.2017

mgr M. Falszewska
59 Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Ziemnym Chłopców

06.2017

mgr D. Lemanik
60 Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Ziemnym Chłopców

06.2017

mgr D. Lemanik
61 Mistrzostwa Szkoły w Streetball

06.2017

mgr D. Lemanik